FARMER
FARMER
16.10.2019 - 19.10.2019
Expoziţie-târg internaţională specializată de produse, utilaje, tehnologii agricole şi meşteşuguri, ediţia a XXII-a
Până la începerea expoziției au rămas zile: 53
(CIE "MOLDEXPO" SA)

Lista participanţilor

EXPOZANŢII FARMER – 2018

 

1 COLOMAN NATALIA  RM
2 A.O. "SEMINȚE"S.R.L. RM
3 "SEED-TRADE"S.R.L. RM
4 "AMG - AGROSELECT COMERȚ" S.R.L. RM
5 "REALCHIMIE & CC" S.R.L.  RM
6 "VIONISERVICE" S.R.L. RM
7 S.C."DIOLSEM" S.R.L. RM
8 "ARGENTUM ANGELIS" S.R.L. RM
9 "CORAF"S.R.L. RM
10 "B.E.G.-ECOM" S.R.L. RM
11 "FERMA CU ORIGINI" S.R.L. RM
12 "FORTUS" S.R.L. RM
13 "EURO GREEN TECHNOLOGIES" S.R.L. ROMANIA
14 EUROPROGRESS ITALIA
15 "TATTI LUX" S.R.L. RM
16 B.C. "PROCREDIT BANK" S.A. RM
17 "MAALEX GRUP" S.R.L. RM
18 "APINORD" S.R.L. RM
19 "MEGA PRODUCT" S.R.L. RM
20 "VASTDIAL & CO" S.R.L. RM
21 I.M "BIENENHAUS" S.R.L. RM
22 SOCIETA AGRICOLA VIVAI MAZZONI SOCIETA SEMPLICE ITALIA
23 "ARTIZANA FACTORY" S.R.L. RM
24 "SEMILEG"S.R.L. RM
25 BC "MOLDOVA-AGROINDBANK" S.A. RM
26 "MACOVEI TEXTIL"S.R.L. RM
27 G.Ț. "MUNTEAN SERGHEI V" RM
28 "CODRU NORD" S.A. RM
29 O.N.G. "SOLANA-M" RM
30 "MARCULESTI COMBI" S.A.  RM
31 "AGRONOVA UNIC" S.R.L. RM
32 "SYNGENTA AGRO" S.R.L. RM
33 ORGANIZAREA DE MICROFINANTARE "CREDIT CMB" S.R.L. RM
34 ICS " PETRUZALEK"S.R.L. RM
35 "FAURARUL DE NORD" S.R.L. RM
36 ICS "LIMAGRAIN MOLDOVA" RM
37 SC"RGP GRUP" S.R.L. RM
38 "RUSALE PASTE" RM
39 REDACTIA REVISTEI OMNIBUS S.R.L. RM
40 "BENTLEY FARM" S.R.L. ROMANIA
41 SEREDOVSCHI VICTOR  RM
42 UNIUNEA ASOCIATIILOR PRODUCATORILOR DE CULTURI NUCIFERE RM
43 INSTITUTUL DE CERCETARI PENTRU CULTURILE DE CÎMP "SELECȚIA" RM
44 "SUM AGRO SERVICE" S.R.L. RM
45 "CONCEPT FRANCAIS" S.R.L. RM
46 I.M PUBLICATIA PERIODICA REVISTA "LIDER AGRO" S.R.L. RM
47 "ZOOCLUB-AVIBAR" S.R.L. RM
48 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ LĂPUȘNA A FNFM RM
49 G.Ț. "VIDRAȘCO ION" RM
50 G.Ț. “COVALIU IACOB” RM
51 G.Ț. “TRONCIU NICOLAE” RM
52 G.Ț. “GUȚU MAIA” RM
53 “CETATEA VINULUI” S.R.L. RM
54 G.Ț. “POPUȘOI ANATOLIE DUMITRU” RM
55 G.Ț. “PODOLEANU ION VASILE” RM
56 “PLANTCROPS” S.R.L. RM
57 "AGRO-BABIUC" S.R.L. RM
58 DARABAN DUMITRU  RM
59 "PEPENIERA POMICOLA VOINEȘTI" S.R.L. RM
60 "MARKET-MOLEXPORT" S.R.L. RM
61 ВОВК ГАННА СТЕФАНIВНА UCRAINA
62 "AMPELOS-PLUS" S.R.L. RM
63 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ EDINEȚ A FNFM RM
64  “GORDINCOM” S.R.L. RM
65 G.Ţ. “PARASCHINO” RM
66 G.Ţ. “DANILOVA  IAROSLAVA” RM
67 G.Ţ. “CEBANOV  ZINAIDA” RM
68 C.A.I.P.S. “HUSA-RVN” RM
69 “GRIMPROD-AGRO” S.R.L. RM
70 “CLIMĂUŢANUL” AGRO” S.R.L. RM
71 G.Ţ. “STÎNCA  IVAN GHEORGHE” RM
72 “AGROEXIM” S.R.L. RM
73 G.Ţ. “TURCOMAN VALENTINA” RM
74 G.Ţ. “CHERDEVARĂ  TATIANA” RM
75 G.Ţ. “CHERDEVARĂ  VASILE” RM
76 G.Ţ. “RUSSU  OLEG” RM
77 S.A. “MECGRATO” RM
78 “AGROLASTAR” S.R.L. RM
79 G.Ţ. “BEJENARI  ION” RM
80 “BADRAGEANCA” S.R.L. RM
81 “FRUTMOL” S.R.L. RM
82 “VALGORCOM” S.R.L. RM
83 Î.I. “MARCHITAN  V.V.” RM
84 “VILATA-AGRO” S.R.L. RM
85 G.Ţ. “CAPMOALE  MARINA” RM
86 COMPANIA  DE  ASIGURĂRI “TRANSELIT”   RM
87 S.C. “MAXIMOS-PAN” S.R.L. RM
88 G.Ţ. “GAITUR  NINA” RM
89 G.Ţ. “BORODACHI  LILIAN” RM
90 G.Ţ. “BORODACHI  NATALIA” RM
91 G.Ţ. “GUMENIUC  VLADIMIR” RM
92 G.Ţ. “GUMENIUC  ECATERINA” RM
93 G.Ţ. “GOMENIUC  ANATOLIE” RM
94 G.Ţ. “GOMENIUC TATIANA” RM
95 G.Ţ. “GOMENIUC  SERGHEI” RM
96 G.Ţ. “VLAS  NINA” RM
97 G.Ţ. “PAHOMEA  LILIA” RM
98 G.Ţ. “DANILOVA  VERONICA” RM
99 G.Ţ. “PLEŞCA  CRISTINA” RM
100 “ROSE-LINE” S.R.L. RM
101 “MACOVICIUC  PETRU” S.R.L. RM
102 G.Ţ. “VERSTIVSCAEA  NATALIA” RM
103 MÎSLINSCHI  MARIA RM
104 “ARION-DON” S.R.L. RM
105 G.Ţ. “RÎLSCHII  KIRIL” RM
106 “DANISTAS - PLANT” S.R.L. RM
107 G.Ţ. “TODOSOVA ANASTASIA” RM
108 G.Ţ. “GRIB  DIANA” RM
109 G.Ţ. “GRIB  VICTOR” RM
110 G.Ţ. “GHERGHELIGIU TAMARA RM
111 G.Ţ. “MORARI  LILIANA” RM
112 "APITEHNO" S.R.L. RM
113 APP "BACIFERA" A.O. RM
114 G.Ț. "MALAI VALERIAN" RM
115 G.Ț. "NEBOISEA IVAN" RM
116 G.Ț. "ȘVEȚ EVGHENII" RM
117 G.Ț. "LEANCA TATIANA VASILII" RM
118 "INTRANSLINA" S.R.L. RM
119 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ SUD A FNFM RM
120 G.Ț. "POSTU GHEORGHE ION" RM
121 G.Ț. "TOMOIANU EFIM" RM
122 G.Ț. "TODOS DINU" RM
123 G.Ț. "CAIREAC NICOLAE" RM
124 "CÎVÎRJIC VLADIMIR" S.R.L. RM
125 "STÎNA BACIULUI" S.R.L. RM
126 "GREENLOP" S.R.L. RM
127 ALTIAD SAS  FRANTA
128 MIRON VLADIMIR RM
129 "VILA MEA" S.R.L. RM
130 I.I. "SAPOJNIC ANATOL" RM
131 G.Ț. "SPÎNU VASILE ANDREI" RM
132 "INTER-OLIVA" S.R.L. RM
133 "SOLING" S.A. RM
134 О.О.О. "АЛФАИНТЕРПЛАСТ" UCRAINA
135 BOCANCEA OLGA RM
136 AO REPREZENTANȚA ÎN REPUBLICA MOLDOVA A ASOCIAȚIEI VEREIN DONAU SOJA DIN AUSTRIA RM
137 "MICU & CO" S.R.L. RM
138 "CONSULT LC" S.R.L. RM
139 G.Ț. " YGRICK-GROUP" RM
140 "BIOCAMARA" S.R.L. RM
141 ASOCIAȚIA PATRONALĂ "ALIANȚA LANȚULUI VALORIC ÎN AGRICULTURA ECOLOGICĂ DIN MOLDOVA" RM
142 AVIDON NINA RM
143 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ ORHEI A FNFM RM
144 "EUROFLORA-COM" S.R.L. RM
145 CENTRUL DE CREAȚIE TEHNICĂ A ELEVILOR, OR. ORHEI RM
146 G.Ţ. "GHELINSCHI D." RM
147 G.Ţ. "CEBOTARI F." RM
148 G.Ţ. "Melnic Victor" RM
149 G.Ț. "GAȘPER MIHAIL" RM
150 G.Ț. "CĂPĂȚINĂ POLINA" RM
151 C.P. "MIZELBRAV" RM
152 EGET GRUP S.R.L. RM
153 G.Ț. "CARAMAN GRIGORE" RM
154 G.Ț. "ȚURCAN ANDREI" RM
155 ASOCIAȚIA PATRONALĂ ALIANȚA LANȚULUI VALORIC RM
156 ASOCIAȚIA APICULTORILOR DIN RN. ORHEI RM
157 PENSIUNEA RURALĂ HANUL LUI HANGANU RM
158 G.Ț "CEBAN LARISA" RM
159 G.Ț. "FRUNZE ADRIAN" RM
160 G.Ț. "COJOCARI VASILE" RM
161 "PELAGHEA LINE" S.R.L. RM
162 AVIDON NINA RM
163 "HIDROCHIM" S.R.L. RM
164 AUZEAC DENIS  RM
165 CENTRUL PENTRU CERCETARE A RESURSELOR GENETICE ACVATICE "ACVAGENRESURS"  RM
166 "WETRADE" S.R.L. RM
167 "NERDICA" S.R.L. RM
168 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ BĂLȚI A FNFM RM
169 CENTRUL INFORMAȚIONAL CONSULTATIV GLODENI RM
170 CONSILIUL RAIONAL GLODENI RM
171 G.Ț. "ȘTEPU MAXIM ION" RM
172 G.Ţ. "BARAN  MARIA" RM
173 "TOMAS-CARNE" S.R.L. RM
174 "NEGMAT-COM"S.R.L.   RM
175 G.Ț. "ROBERT TIGHINEANU" RM
176 G.Ţ. "BAZI VICA" RM
177 G.Ț. "FIODORAȘ ECATERINA" RM
178 "LUNALIS-AGRO" S.R.L. RM
179 G.Ţ. "ROTARI IRINA" RM
180 MĂNĂSTIREA NAȘTEREA DOMNULUI RM
181 G.Ț. "GHEȚU VALENTINA" RM
182 G.Ț. "TĂNASE IURIE" RM
183 "FRAPEX-AGRO" S.R.L. RM
184 G.Ț. "ȚURCAN ALEXANDRU" RM
185 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ CHIȘINĂU A FNFM RM
186 "ALIMENT ULEI" S.R.L. RM
187 "MIACO-LUX" S.R.L. RM
188 G.Ț. "NEAGA ELENA" RM
189 G.Ț. "SAVA MIHAI" RM
190 G.Ț. "NINA URÎTU" RM
191 UPJ APM CENTRU RM
192 "MEDCOSMETIC CENTRU" S.R.L. RM
193 "DUMINVAL" S.R.L. RM
194 G.Ț. "ILIESCU NATALIA" RM
195 G.Ț. "TUDOR AGHENIE" RM
196 G.Ț. "PASCARU VERA" RM
197 G.Ț. "NECTAR-SCRIPNIC" RM
198 G.Ț. "RĂU ALEXANDRA" RM
199 C.Î. "CONFRESH FRUCT" RM
200 C.Î. "EVASECOPRIM" RM
201 G.Ț. "CEBOTARI RADION" RM
202 G.Ț. "TOCAN ION" RM
203 C.Î. "NUCEOLE" RM
204 G.Ț. "RUSU OCTAVIAN" RM
205 G.Ț. "ARHIP PETRU" RM
206 G.Ț. "CEBOTARI RADION" RM
207 G.Ț. " MUNTEANU ELIZAVETA" RM
208 G.Ț. "MEREUȚĂ OLGA" RM
209 "SELECT FLOR" S.R.L. RM
210 INTREPRINDEREA DE STAT STATIUNEA TEHNOLOGICO-EXPERIMENTALĂ MAXIMOVCA RM
211 G.T. "ELEONORA IUSTIN JUNGHIETU" RM
212 "AGROEXIM" S.R.L RM
213 SACARA PETRU  RM
214 INSTITUTUL ȘTIINȚIFICO-PRACTIC DE BIOTEHNOLOGII ÎN ZOOTEHNIE ȘI MEDICINĂ VETERINARĂ RM
215 AO "ASOCIATIA FERMIERILOR -PRODUCATORI DE LAPTE" RM
216 O.O.O. "NEOLACTA" RM
217 I.M. "MILLSTREAM DAIRY" S.R.L. RM
218 G.T. "GAIDARJI OLEG" RM
219 FEDERAȚIA NAȚIONALĂ A FERMIERILOR DIN MOLDOVA RM
220 "EURO ALUN" S.R.L. RM
221 INSTITUTUL DE FITOTEHNIE "PORUMBENI" RM
222 BORODINA TATIANA RM

 

 

 

EXPOZANŢII FARMER – 2018

 

1 COLOMAN NATALIA  RM
2 A.O. "SEMINȚE"S.R.L. RM
3 "SEED-TRADE"S.R.L. RM
4 "AMG - AGROSELECT COMERȚ" S.R.L. RM
5 "REALCHIMIE & CC" S.R.L.  RM
6 "VIONISERVICE" S.R.L. RM
7 S.C."DIOLSEM" S.R.L. RM
8 "ARGENTUM ANGELIS" S.R.L. RM
9 "CORAF"S.R.L. RM
10 "B.E.G.-ECOM" S.R.L. RM
11 "FERMA CU ORIGINI" S.R.L. RM
12 "FORTUS" S.R.L. RM
13 "EURO GREEN TECHNOLOGIES" S.R.L. ROMANIA
14 EUROPROGRESS ITALIA
15 "TATTI LUX" S.R.L. RM
16 B.C. "PROCREDIT BANK" S.A. RM
17 "MAALEX GRUP" S.R.L. RM
18 "APINORD" S.R.L. RM
19 "MEGA PRODUCT" S.R.L. RM
20 "VASTDIAL & CO" S.R.L. RM
21 I.M "BIENENHAUS" S.R.L. RM
22 SOCIETA AGRICOLA VIVAI MAZZONI SOCIETA SEMPLICE ITALIA
23 "ARTIZANA FACTORY" S.R.L. RM
24 "SEMILEG"S.R.L. RM
25 BC "MOLDOVA-AGROINDBANK" S.A. RM
26 "MACOVEI TEXTIL"S.R.L. RM
27 G.Ț. "MUNTEAN SERGHEI V" RM
28 "CODRU NORD" S.A. RM
29 O.N.G. "SOLANA-M" RM
30 "MARCULESTI COMBI" S.A.  RM
31 "AGRONOVA UNIC" S.R.L. RM
32 "SYNGENTA AGRO" S.R.L. RM
33 ORGANIZAREA DE MICROFINANTARE "CREDIT CMB" S.R.L. RM
34 ICS " PETRUZALEK"S.R.L. RM
35 "FAURARUL DE NORD" S.R.L. RM
36 ICS "LIMAGRAIN MOLDOVA" RM
37 SC"RGP GRUP" S.R.L. RM
38 "RUSALE PASTE" RM
39 REDACTIA REVISTEI OMNIBUS S.R.L. RM
40 "BENTLEY FARM" S.R.L. ROMANIA
41 SEREDOVSCHI VICTOR  RM
42 UNIUNEA ASOCIATIILOR PRODUCATORILOR DE CULTURI NUCIFERE RM
43 INSTITUTUL DE CERCETARI PENTRU CULTURILE DE CÎMP "SELECȚIA" RM
44 "SUM AGRO SERVICE" S.R.L. RM
45 "CONCEPT FRANCAIS" S.R.L. RM
46 I.M PUBLICATIA PERIODICA REVISTA "LIDER AGRO" S.R.L. RM
47 "ZOOCLUB-AVIBAR" S.R.L. RM
48 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ LĂPUȘNA A FNFM RM
49 G.Ț. "VIDRAȘCO ION" RM
50 G.Ț. “COVALIU IACOB” RM
51 G.Ț. “TRONCIU NICOLAE” RM
52 G.Ț. “GUȚU MAIA” RM
53 “CETATEA VINULUI” S.R.L. RM
54 G.Ț. “POPUȘOI ANATOLIE DUMITRU” RM
55 G.Ț. “PODOLEANU ION VASILE” RM
56 “PLANTCROPS” S.R.L. RM
57 "AGRO-BABIUC" S.R.L. RM
58 DARABAN DUMITRU  RM
59 "PEPENIERA POMICOLA VOINEȘTI" S.R.L. RM
60 "MARKET-MOLEXPORT" S.R.L. RM
61 ВОВК ГАННА СТЕФАНIВНА UCRAINA
62 "AMPELOS-PLUS" S.R.L. RM
63 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ EDINEȚ A FNFM RM
64  “GORDINCOM” S.R.L. RM
65 G.Ţ. “PARASCHINO” RM
66 G.Ţ. “DANILOVA  IAROSLAVA” RM
67 G.Ţ. “CEBANOV  ZINAIDA” RM
68 C.A.I.P.S. “HUSA-RVN” RM
69 “GRIMPROD-AGRO” S.R.L. RM
70 “CLIMĂUŢANUL” AGRO” S.R.L. RM
71 G.Ţ. “STÎNCA  IVAN GHEORGHE” RM
72 “AGROEXIM” S.R.L. RM
73 G.Ţ. “TURCOMAN VALENTINA” RM
74 G.Ţ. “CHERDEVARĂ  TATIANA” RM
75 G.Ţ. “CHERDEVARĂ  VASILE” RM
76 G.Ţ. “RUSSU  OLEG” RM
77 S.A. “MECGRATO” RM
78 “AGROLASTAR” S.R.L. RM
79 G.Ţ. “BEJENARI  ION” RM
80 “BADRAGEANCA” S.R.L. RM
81 “FRUTMOL” S.R.L. RM
82 “VALGORCOM” S.R.L. RM
83 Î.I. “MARCHITAN  V.V.” RM
84 “VILATA-AGRO” S.R.L. RM
85 G.Ţ. “CAPMOALE  MARINA” RM
86 COMPANIA  DE  ASIGURĂRI “TRANSELIT”   RM
87 S.C. “MAXIMOS-PAN” S.R.L. RM
88 G.Ţ. “GAITUR  NINA” RM
89 G.Ţ. “BORODACHI  LILIAN” RM
90 G.Ţ. “BORODACHI  NATALIA” RM
91 G.Ţ. “GUMENIUC  VLADIMIR” RM
92 G.Ţ. “GUMENIUC  ECATERINA” RM
93 G.Ţ. “GOMENIUC  ANATOLIE” RM
94 G.Ţ. “GOMENIUC TATIANA” RM
95 G.Ţ. “GOMENIUC  SERGHEI” RM
96 G.Ţ. “VLAS  NINA” RM
97 G.Ţ. “PAHOMEA  LILIA” RM
98 G.Ţ. “DANILOVA  VERONICA” RM
99 G.Ţ. “PLEŞCA  CRISTINA” RM
100 “ROSE-LINE” S.R.L. RM
101 “MACOVICIUC  PETRU” S.R.L. RM
102 G.Ţ. “VERSTIVSCAEA  NATALIA” RM
103 MÎSLINSCHI  MARIA RM
104 “ARION-DON” S.R.L. RM
105 G.Ţ. “RÎLSCHII  KIRIL” RM
106 “DANISTAS - PLANT” S.R.L. RM
107 G.Ţ. “TODOSOVA ANASTASIA” RM
108 G.Ţ. “GRIB  DIANA” RM
109 G.Ţ. “GRIB  VICTOR” RM
110 G.Ţ. “GHERGHELIGIU TAMARA RM
111 G.Ţ. “MORARI  LILIANA” RM
112 "APITEHNO" S.R.L. RM
113 APP "BACIFERA" A.O. RM
114 G.Ț. "MALAI VALERIAN" RM
115 G.Ț. "NEBOISEA IVAN" RM
116 G.Ț. "ȘVEȚ EVGHENII" RM
117 G.Ț. "LEANCA TATIANA VASILII" RM
118 "INTRANSLINA" S.R.L. RM
119 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ SUD A FNFM RM
120 G.Ț. "POSTU GHEORGHE ION" RM
121 G.Ț. "TOMOIANU EFIM" RM
122 G.Ț. "TODOS DINU" RM
123 G.Ț. "CAIREAC NICOLAE" RM
124 "CÎVÎRJIC VLADIMIR" S.R.L. RM
125 "STÎNA BACIULUI" S.R.L. RM
126 "GREENLOP" S.R.L. RM
127 ALTIAD SAS  FRANTA
128 MIRON VLADIMIR RM
129 "VILA MEA" S.R.L. RM
130 I.I. "SAPOJNIC ANATOL" RM
131 G.Ț. "SPÎNU VASILE ANDREI" RM
132 "INTER-OLIVA" S.R.L. RM
133 "SOLING" S.A. RM
134 О.О.О. "АЛФАИНТЕРПЛАСТ" UCRAINA
135 BOCANCEA OLGA RM
136 AO REPREZENTANȚA ÎN REPUBLICA MOLDOVA A ASOCIAȚIEI VEREIN DONAU SOJA DIN AUSTRIA RM
137 "MICU & CO" S.R.L. RM
138 "CONSULT LC" S.R.L. RM
139 G.Ț. " YGRICK-GROUP" RM
140 "BIOCAMARA" S.R.L. RM
141 ASOCIAȚIA PATRONALĂ "ALIANȚA LANȚULUI VALORIC ÎN AGRICULTURA ECOLOGICĂ DIN MOLDOVA" RM
142 AVIDON NINA RM
143 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ ORHEI A FNFM RM
144 "EUROFLORA-COM" S.R.L. RM
145 CENTRUL DE CREAȚIE TEHNICĂ A ELEVILOR, OR. ORHEI RM
146 G.Ţ. "GHELINSCHI D." RM
147 G.Ţ. "CEBOTARI F." RM
148 G.Ţ. "Melnic Victor" RM
149 G.Ț. "GAȘPER MIHAIL" RM
150 G.Ț. "CĂPĂȚINĂ POLINA" RM
151 C.P. "MIZELBRAV" RM
152 EGET GRUP S.R.L. RM
153 G.Ț. "CARAMAN GRIGORE" RM
154 G.Ț. "ȚURCAN ANDREI" RM
155 ASOCIAȚIA PATRONALĂ ALIANȚA LANȚULUI VALORIC RM
156 ASOCIAȚIA APICULTORILOR DIN RN. ORHEI RM
157 PENSIUNEA RURALĂ HANUL LUI HANGANU RM
158 G.Ț "CEBAN LARISA" RM
159 G.Ț. "FRUNZE ADRIAN" RM
160 G.Ț. "COJOCARI VASILE" RM
161 "PELAGHEA LINE" S.R.L. RM
162 AVIDON NINA RM
163 "HIDROCHIM" S.R.L. RM
164 AUZEAC DENIS  RM
165 CENTRUL PENTRU CERCETARE A RESURSELOR GENETICE ACVATICE "ACVAGENRESURS"  RM
166 "WETRADE" S.R.L. RM
167 "NERDICA" S.R.L. RM
168 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ BĂLȚI A FNFM RM
169 CENTRUL INFORMAȚIONAL CONSULTATIV GLODENI RM
170 CONSILIUL RAIONAL GLODENI RM
171 G.Ț. "ȘTEPU MAXIM ION" RM
172 G.Ţ. "BARAN  MARIA" RM
173 "TOMAS-CARNE" S.R.L. RM
174 "NEGMAT-COM"S.R.L.   RM
175 G.Ț. "ROBERT TIGHINEANU" RM
176 G.Ţ. "BAZI VICA" RM
177 G.Ț. "FIODORAȘ ECATERINA" RM
178 "LUNALIS-AGRO" S.R.L. RM
179 G.Ţ. "ROTARI IRINA" RM
180 MĂNĂSTIREA NAȘTEREA DOMNULUI RM
181 G.Ț. "GHEȚU VALENTINA" RM
182 G.Ț. "TĂNASE IURIE" RM
183 "FRAPEX-AGRO" S.R.L. RM
184 G.Ț. "ȚURCAN ALEXANDRU" RM
185 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ CHIȘINĂU A FNFM RM
186 "ALIMENT ULEI" S.R.L. RM
187 "MIACO-LUX" S.R.L. RM
188 G.Ț. "NEAGA ELENA" RM
189 G.Ț. "SAVA MIHAI" RM
190 G.Ț. "NINA URÎTU" RM
191 UPJ APM CENTRU RM
192 "MEDCOSMETIC CENTRU" S.R.L. RM
193 "DUMINVAL" S.R.L. RM
194 G.Ț. "ILIESCU NATALIA" RM
195 G.Ț. "TUDOR AGHENIE" RM
196 G.Ț. "PASCARU VERA" RM
197 G.Ț. "NECTAR-SCRIPNIC" RM
198 G.Ț. "RĂU ALEXANDRA" RM
199 C.Î. "CONFRESH FRUCT" RM
200 C.Î. "EVASECOPRIM" RM
201 G.Ț. "CEBOTARI RADION" RM
202 G.Ț. "TOCAN ION" RM
203 C.Î. "NUCEOLE" RM
204 G.Ț. "RUSU OCTAVIAN" RM
205 G.Ț. "ARHIP PETRU" RM
206 G.Ț. "CEBOTARI RADION" RM
207 G.Ț. " MUNTEANU ELIZAVETA" RM
208 G.Ț. "MEREUȚĂ OLGA" RM
209 "SELECT FLOR" S.R.L. RM
210 INTREPRINDEREA DE STAT STATIUNEA TEHNOLOGICO-EXPERIMENTALĂ MAXIMOVCA RM
211 G.T. "ELEONORA IUSTIN JUNGHIETU" RM
212 "AGROEXIM" S.R.L RM
213 SACARA PETRU  RM
214 INSTITUTUL ȘTIINȚIFICO-PRACTIC DE BIOTEHNOLOGII ÎN ZOOTEHNIE ȘI MEDICINĂ VETERINARĂ RM
215 AO "ASOCIATIA FERMIERILOR -PRODUCATORI DE LAPTE" RM
216 O.O.O. "NEOLACTA" RM
217 I.M. "MILLSTREAM DAIRY" S.R.L. RM
218 G.T. "GAIDARJI OLEG" RM
219 FEDERAȚIA NAȚIONALĂ A FERMIERILOR DIN MOLDOVA RM
220 "EURO ALUN" S.R.L. RM
221 INSTITUTUL DE FITOTEHNIE "PORUMBENI" RM
222 BORODINA TATIANA RM

 

 

 

Новости и События
22.05.2019
.
Все новости