FARMER
FARMER
14.10.2020 - 17.10.2020
Expoziţie-târg internaţională specializată de produse, utilaje, tehnologii agricole şi meşteşuguri, ediţia a XXIII-a
Până la începerea expoziției au rămas zile: 196
(CIE "MOLDEXPO" SA)

Lista participanţilor

EXPOZANŢII FARMER – 2019

 

1 COLOMAN NATALIA  RM
2 "SEED-TRADE" S.R.L. RM
3 INSTITUTUL DE CERCETARI PENTRU CULTURILE DE CÎMP "SELECȚIA" RM
4 “VICTORY SALES” S.R.L. RM
5 "MAALEX GRUP" S.R.L. RM
6 “AELINA CONSULTING” S.R.L. RM
7 "REALCHIMIE & CC" S.R.L. RM
8 "TATTI LUX" S.R.L. RM
9 "VIONISERVICE" S.R.L. RM
10 "CORAF"S.R.L. RM
11 INSTITUTUL DE FITOTEHNIE "PORUMBENI" RM
12 "FORTUS" S.R.L. RM
13 «ALBILUX PROD» S.R.L. RM
14 "SEMILEG"S.R.L. RM
15 EUROALUN S.R.L. RM
16 B.C. "PROCREDIT BANK" S.A. RM
17 "FERMA CU ORIGINI" S.R.L. RM
18 "AMG - AGROSELECT COMERT" S.R.L. RM
19 ICS "LIMAGRAIN MOLDOVA" RM
20 BC "MOLDOVA-AGROINDBANK" S.A. RM
21 "AGRONOVA UNIC" S.R.L. RM
22 "PEPENIERA POMICOLA VOINEŞTI" S.R.L. RM
23 "ARTIZANA FACTORY" S.R.L. RM
24 C.P. "MEZELBRAV" RM
25 “INTELEGENT AGRO”S.R.L. RM
26 SC"RGP GRUP" S.R.L. RM
27 "SUM AGRO SERVICE" S.R.L. RM
28 "ARGENTUM ANGELIS" S.R.L. RM
29 "IRIS FARM" S.R.L. RM
30 "MARCULESTI COMBI" S.A. RM
31 "SYNGENTA AGRO" S.R.L. RM
32 G.Ț. " YGRICK-GROUP" RM
33 O.N.G. "SOLANA-M" RM
34 "MODEM" S.R.L. RM
35 "DEVAR PRODUCT COMPANY" S.R.L. RM
36 "ARHYGEEA"S.R.L. RM
37 S.R.L."MEGA PRODUCT" RM
38 PANTELEICIUC VICTOR RM
39 UNIUNEA ASOCIAȚIILOR PRODUCĂTORILOR DE CULTURI NUCIFERE RM
40 "BAKKOUR FOOD" S.R.L. RM
41 "VASTDIAL&CO"S.R.L. RM
42 DARABAN DUMITRU RM
43 AVIDON NINA RM
44 I.M PUBLICATIA PERIODICA REVISTA "LIDER AGRO" S.R.L. RM
45 GRATILOVA SVETLANA RM
46 S.R.L. EBISU GRUP RM
47 AO REPREZENTANȚA ÎN REPUBLICA MOLDOVA A ASOCIAȚIEI VEREIN DONAU SOJA DIN AUSTRIA RM
48 “MACOVEI TEXTIL” S.R.L. RM
49 "HIDROCHIM" S.R.L. RM
50 AO CENTRUL EDUCATIONAL PRODIDACTICA AO RM
51 "FINCOMBANK"S.A. RM
52 "MARKET-MOLEXPORT" S.R.L. RM
53 AGRO PLACE S.R.L. RM
54 I.I."SAPOJNIC ANATOL" RM
55 BEST S.R.L. RM
56 BOCANCEA OLGA RM
57 AGEPI RM
58 FEDERAȚIA NAȚIONALĂ A FERMIERILOR DIN MOLDOVA RM
59 INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETĂRI ECONOMICE RM
60 "AUTOVECTORPRIM"S.R.L. RM
61 G.Ț."GAIDARJI DOLINA" RM
62 "ZOOCLUB-AVIBAR" S.R.L. RM
63 A.O. FEDERAȚIA NAȚIONALĂ A CRESCĂTORILOR DE OVINE ȘI CĂPRINE PENTRU CARNE ȘI LAPTE            RM
64 AO "ASOCIAȚIA FERMIERILOR PRODUCĂTORILOR DE LAPTE"            RM
65 "ORGANIC PRIM"            RM
66 SC AGROSEL S.R.L.     ROMANIA
67 NERDICA S.R.L.            RM
68 CENTRUL PENTRU CERCETARE A RESURSELOR GENETICE ACVATICE "ACVAGENRESURS"            RM
69 DRYCO-SHOP S.R.L.           RM
70 "CODRU NORD" S.A.            RM
71 INTREPRINDEREA DE STAT STATIUNEA TEHNOLOGICO-EXPERIMENTALĂ MAXIMOVCA            RM
72 G.Ț. BUHNA VALENTINA ION            RM
73 LESNIC MARIA            RM
74 DUȚU MARINA            RM
75 CERNEI DORINA            RM
76 GOJAN VALENTINA            RM
77 LUPAȘCO VICTOR            RM
78 COSTAȘ VICTOR            RM
79 CEBOTARI OLEG            RM
80 LUPAȘCO VICTOR /LUPAȘCO GALINA            RM
81 CHIBOLTOC PETRU            RM
82 DOGOTARI RUSLAN            RM
83 PÎNZARI IACOV            RM
84 ORLOVSCHI MARIA           RM
85 BULAU AXENIA           RM
86 FRICĂȚEL RADU RM
87 CURDIUCOVA TATIANA RM
88 CUCURUZAC CRISTINA RM
89 G.Ț. PANTELEICIUC PETRU RM
90 PANTELEICIUC IGOR RM
91 DOBULEAC VERONICA RM
92 GOJAN VICTOR RM
93 G.Ț. MALAI VALERIAN RM
94 GOJAN  ANNA RM
95 CURLIUC SVETLANA RM
96 DUMITRAȘ OLEG RM
97 POSTACEVSCHII ARTIOM-BOGDAN RM
98 ȚURCAN GALINA RM
99 ȚURCAN LIUBOMIR RM
100 NEBOISEA IVAN RM
101 G.Ț. CEBOTARI RADION RM
102 G.Ț. CIOBANU ANDREI VASILE RM
103 G.Ț. VERHOVEȚCHI MARIA RM
104 MIRON VLADIMIR RM
105 BERZOI FILIP RM
106 BANDALAC VADIM RM
107 G.Ț. BLIDARI MARIA EMILIAN RM
108 G.Ț. CARASEVICI VALENTINA FEODOR RM
109 G.Ț. GUȚU VADIM PETRU RM
110 SACARA PETRU RM
111 MERENCOVA ELENA RM
112 CARAMAN ANTONINA           RM
113 SOPINSCHI STANISLAV RM
114 DOBULEAC VICTOR RM
115 SEHOVTOVA LIDIA           RM
116 G.Ț. MUNTEANU ELISAVETA SEMION           RM
117    ORGANIZAȚIA REGIONALĂ SUD A FEDERAȚIEI NAȚIONALE A FERMIERILOR DIN MOLDOVA           RM
118 G.Ţ.”CAIREAC NICOLAE”              RM
119 “CÎVÎRJÎC VLADIMIR” S.R.L. RM
120 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ LĂPUȘNA HÎNCEȘTI A FNFM RM
121 G.Ț. “VIDRASCO ION” RM
122 G.Ț.”COVALIU IACOB” RM
123 G.Ț.”TRONCIU NICOLAE” RM
124 G.Ț.”GUȚU MARIA” RM
125 “CETATEA VINULUI”S.R.L. RM
126 G.Ț.”POPUȘOI ANATOLIE DUMITRU” RM
127 G.Ț.”PODOLEANU ION VASILE” RM
128 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ ORHEI A FNFM RM
129 “EUROFLORA COM” S.R.L. RM
130 CENTRU DE CREAȚIE TEHNICĂ A ELEVILOR DIN ORHEI RM
131 G.Ț.”GHELINSCHI D.” RM
132 G.Ț.”CEBOTARI F.” RM
133 G.Ț.”MELNIC VICTOR” RM
134 G.Ț.”CUCU PARASCOVIA” RM
135 G.Ț.”GASPER MIHAIL” RM
136 TE ADOR RM
137 G.Ț.”CARAMAN GRIGORE” RM
138 ASOCIATIA APICULTORILOR DIN RAIONUL ORHEI RM
139 G.Ț.”CEBAN LARISA” RM
140 “CARPATINA IMPEX” S.R.L. RM
141 “FAGURAS DE AUR”S.R.L. RM
142 G.Ț.”PANTAZ DOINA” RM
143 G.Ț.”SAVCIUC ADRIAN”           RM
144 “PELAGHEA LINE”S.R.L.           RM
145 G.Ț.”COJOCARI VASILE”           RM
146 ORGANIZATIA REGIONALA EDINEȚ A FNFM           RM
147 “GORDINCOM”S.R.L.           RM
148 G.Ț. “PARASCHINO”           RM
149 G.Ț.”DANILOVA IAROSLAVA”           RM
150 G.Ț.”CEBANOV ZINAIDA”           RM
151 C.A.I.P.S. “HUSA-RVN”           RM
152 “GRIMPROD-AGRO”S.R.L.           RM
153 “CLIMĂUȚANUL AGRO”S.R.L.           RM
154 G.Ț.”STÎNCA IVAN GHEORGHE”           RM
155 “AGROEXIM”S.R.L.           RM
156 G.Ț.”TURCOMAN VALENTINA”           RM
157 G.Ț.”CHERDEVARĂ  TATIANA”           RM
158 G.Ț.”CHERDEVARĂ  VASILE”           RM
159 G.Ț.” RUSSU OLEG”           RM
160 S.A.”MECGRATO”           RM
161 “AGROLASTAR”S.R.L.           RM
162 G.Ț.”BEJENARI ION”              RM
163 “BADRAGEANCA”S.R.L.           RM
164 “FRUTMOL”S.R.L.            RM
165 “GOLDEN-FRUCT”S.R.L.            RM
166 „Î.I.MARCHITAN V.V.”            RM
167 “VILATA-AGRO”S.R.L.            RM
168 G.Ț.” CAPMOALE MARINA”            RM
169 “TRANSELIT” COMPANIA DE ASIGURĂRI”            RM
170 S.C.”MAXIMOS-PAN”S.R.L.            RM
171 G.Ț.”GAITUR NINA”           RM
172 G.Ț.”GRIB VICTOR”            RM
173 G.Ț.”FORTUNA ANATOLIE”           RM
174 G.Ț.”GUMENIUC VLADIMIR”           RM 
175 G.Ț.”GUMENIUC ECATERINA”            RM
176 G.Ț.”GUMENIUC ANATOLIE”            RM
177 G.Ț.”GUMENIUC TATIANA”            RM
178 G.Ț.”GUMENIUC SERGHEI”            RM
179 G.Ț.”VLAS NINA”            RM 
180 G.Ț.”PAHOMEA LILIA”            RM
181 G.Ț.”DANILOVA VERONICA”            RM
182 G.Ț.”PLEȘCA CRISTINA”            RM
183 “ROSE-LINE”S.R.L.            RM
184 “MACOVICIUC PETRU”S.R.L.            RM
185 G.Ț.”RASTAȘANU MIHAELA”            RM
186 MÎSLINSCHI MARIA            RM
187 “ARION-DON”S.R.L.            RM
188 G.Ț.”MORARI LILIANA”            RM
189 “DANISTAS-PLANT” S.R.L.            RM
190 G.Ț.”GHERGHELIGIU TAMARA”            RM
191 G.Ț.”GRIB DIANA”            RM
192 “EREVINAL-AGRO” S.R.L.  
193 “ORCHARDTRUCS”S.R.L.  
194 G.Ț.”GUȚU VALENTINA”  
195 G.Ț.”MACOVICIUC PETRU”  
196 Î.I.”ȚENȚIU GALINA”  
197 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ BĂLȚI A FEDERAȚIEI NAȚIONALE A FERMIERILOR DIN MOLDOVA            RM
198 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ GLODENI            RM
199 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ SOROCA            RM
200 G.Ț.”ȘTEPU MAXIM ION”            RM
201 G.Ț.”BARAN MARIA”            RM
202 G.Ț.”CIOCAN AVRAM”            RM
203 “NEGMAT-COM”S.R.L.            RM
204 G.Ț.”ROBERT TIGHINEANU”            RM
205 DUMBRAVA NATALIA            RM
206 G.Ț.”PÎRGARI CRISTINA”            RM
207 MĂNĂSTIREA NAȘTEREA DOMNULUI            RM
208 G.Ț.”GHEȚU VALENTINA”            RM
209 G.Ț.”TĂNASE IURIE”            RM
210 ELDI CO S.R.L.            RM
211 BIO-TREND S.R.L.            RM
212 LEAHU SERGIU            RM
213 VEDVAN IMPEX S.R.L.            RM
214 ART-PRO-ECO S.R.L.            RM 
215 G.Ţ.GROSU ALA            RM
216 LAVANDA MEA S.R.L.            RM
217 G.Ţ.”APITERA LISII”            RM
218 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ CHIȘINĂU A FEDERAȚIEI NAȚIONALE A FERMIERILOR DIN MOLDOVA            RM
219 “ALIMENT-ULEI”S.R.L.           RM
220 “MIACO-LUX”S.R.L.           RM
221 G.Ț.”NEAGU ELENA”           RM
222 G.Ț.”MALCOCI GHEORGHE” RM
223 SAVA MIHAI           RM
224 UPJ APF CENTRU RM
225 „MEDCOSMETIC CENTRU”S.R.L.            RM
226 G.Ț.”MAZINSCAIA NINA” RM
227 S.C.”DUMINVAL”S.R.L.            RM
228 G.Ț.”APOSTOL ZINAIDA”            RM
229 C.Î. MOBERRY-S.R.L.            RM
230 “RIOMAX-PRIM” S.R.L.            RM
231 “SELECT-FLOR” S.R.L.           RM
232 G.Ț.”PASCARU VERA” RM
233 G.Ț.”RĂU ALEXANDRU” RM
234 “EURO-STUP”S.R.L.           RM
235 G.Ț.”ARHIP PETRU”           RM    
236 G.Ț.”VIERU ION TUDOR”            RM    
237 G.Ț.”VIERU GRIGORE”           RM    
238 C.Î. “COMFRESH FRUCT”           RM    
239 C.Î. “EVASECOPRIM”           RM    
240 G.Ț.”TOCAN ION”           RM    
241 C.Î. “NUCEOLE”           RM    
242 G.Ț.”RUSU OCTAVIAN”           RM    
243 G.Ț.”OLARI MARINA”           RM    
244 STOMGRUP LUX S.R.L.           RM
245 GŢ ,,GUȚU VALENTINA”           RM
246 ÎI ,,ŢENTIU GALINA”           RM
247 BC "VICTORIABANK"S.A.           RM
248  G.Ț.”JECHIU GHEORGHE”           RM
249 G.Ț.”DRIADA”            RM
250 BEGLET NINA           RM
251 FEDIUC ALEXANDR           RM
252 ZUBCU ION           RM
253 STOMGRUP LUX S.R.L.           RM
254  G.Ț.”BUHNA VALENTINA ION”           RM
255 BC "VICTORIABANK"S.A.           RM
256 ÎNTREPRINDEREA DE STAT CENTRUL REPUBLICAN PENTRU AMELIORAREA SI REPRODUCTIA  ANIMALELOR RM
257 ZAVULAN MARIA RM
258 DUTU DOINA RM
259 CERNENCHI DUMITRU RM
260 SRL ALUN IACOBAS RM
261 BALECA NINA RM
262 II.ROTARI V.           RM
263 AGRICOM-LUX S.R.L.           RM
264 CAP ”ELITA-ALEXANDERFELD” RM
265 GȚ ”RUSANDU DUMITRU NICOLAE” RM
266 GȚ ”LEUNTIANU ION” RM
267 GȚ ”CAPROS SERGIU” RM
268 GȚ ”TELIAGA ION” RM
269 GȚ ”COCIERU VITALIE” RM
270 SRL ”TERRANUC” RM
271 GȚ ”ION CERNEGA” RM

 

 

 

EXPOZANŢII FARMER – 2019

 

1 COLOMAN NATALIA  RM
2 "SEED-TRADE" S.R.L. RM
3 INSTITUTUL DE CERCETARI PENTRU CULTURILE DE CÎMP "SELECȚIA" RM
4 “VICTORY SALES” S.R.L. RM
5 "MAALEX GRUP" S.R.L. RM
6 “AELINA CONSULTING” S.R.L. RM
7 "REALCHIMIE & CC" S.R.L. RM
8 "TATTI LUX" S.R.L. RM
9 "VIONISERVICE" S.R.L. RM
10 "CORAF"S.R.L. RM
11 INSTITUTUL DE FITOTEHNIE "PORUMBENI" RM
12 "FORTUS" S.R.L. RM
13 «ALBILUX PROD» S.R.L. RM
14 "SEMILEG"S.R.L. RM
15 EUROALUN S.R.L. RM
16 B.C. "PROCREDIT BANK" S.A. RM
17 "FERMA CU ORIGINI" S.R.L. RM
18 "AMG - AGROSELECT COMERT" S.R.L. RM
19 ICS "LIMAGRAIN MOLDOVA" RM
20 BC "MOLDOVA-AGROINDBANK" S.A. RM
21 "AGRONOVA UNIC" S.R.L. RM
22 "PEPENIERA POMICOLA VOINEŞTI" S.R.L. RM
23 "ARTIZANA FACTORY" S.R.L. RM
24 C.P. "MEZELBRAV" RM
25 “INTELEGENT AGRO”S.R.L. RM
26 SC"RGP GRUP" S.R.L. RM
27 "SUM AGRO SERVICE" S.R.L. RM
28 "ARGENTUM ANGELIS" S.R.L. RM
29 "IRIS FARM" S.R.L. RM
30 "MARCULESTI COMBI" S.A. RM
31 "SYNGENTA AGRO" S.R.L. RM
32 G.Ț. " YGRICK-GROUP" RM
33 O.N.G. "SOLANA-M" RM
34 "MODEM" S.R.L. RM
35 "DEVAR PRODUCT COMPANY" S.R.L. RM
36 "ARHYGEEA"S.R.L. RM
37 S.R.L."MEGA PRODUCT" RM
38 PANTELEICIUC VICTOR RM
39 UNIUNEA ASOCIAȚIILOR PRODUCĂTORILOR DE CULTURI NUCIFERE RM
40 "BAKKOUR FOOD" S.R.L. RM
41 "VASTDIAL&CO"S.R.L. RM
42 DARABAN DUMITRU RM
43 AVIDON NINA RM
44 I.M PUBLICATIA PERIODICA REVISTA "LIDER AGRO" S.R.L. RM
45 GRATILOVA SVETLANA RM
46 S.R.L. EBISU GRUP RM
47 AO REPREZENTANȚA ÎN REPUBLICA MOLDOVA A ASOCIAȚIEI VEREIN DONAU SOJA DIN AUSTRIA RM
48 “MACOVEI TEXTIL” S.R.L. RM
49 "HIDROCHIM" S.R.L. RM
50 AO CENTRUL EDUCATIONAL PRODIDACTICA AO RM
51 "FINCOMBANK"S.A. RM
52 "MARKET-MOLEXPORT" S.R.L. RM
53 AGRO PLACE S.R.L. RM
54 I.I."SAPOJNIC ANATOL" RM
55 BEST S.R.L. RM
56 BOCANCEA OLGA RM
57 AGEPI RM
58 FEDERAȚIA NAȚIONALĂ A FERMIERILOR DIN MOLDOVA RM
59 INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETĂRI ECONOMICE RM
60 "AUTOVECTORPRIM"S.R.L. RM
61 G.Ț."GAIDARJI DOLINA" RM
62 "ZOOCLUB-AVIBAR" S.R.L. RM
63 A.O. FEDERAȚIA NAȚIONALĂ A CRESCĂTORILOR DE OVINE ȘI CĂPRINE PENTRU CARNE ȘI LAPTE            RM
64 AO "ASOCIAȚIA FERMIERILOR PRODUCĂTORILOR DE LAPTE"            RM
65 "ORGANIC PRIM"            RM
66 SC AGROSEL S.R.L.     ROMANIA
67 NERDICA S.R.L.            RM
68 CENTRUL PENTRU CERCETARE A RESURSELOR GENETICE ACVATICE "ACVAGENRESURS"            RM
69 DRYCO-SHOP S.R.L.           RM
70 "CODRU NORD" S.A.            RM
71 INTREPRINDEREA DE STAT STATIUNEA TEHNOLOGICO-EXPERIMENTALĂ MAXIMOVCA            RM
72 G.Ț. BUHNA VALENTINA ION            RM
73 LESNIC MARIA            RM
74 DUȚU MARINA            RM
75 CERNEI DORINA            RM
76 GOJAN VALENTINA            RM
77 LUPAȘCO VICTOR            RM
78 COSTAȘ VICTOR            RM
79 CEBOTARI OLEG            RM
80 LUPAȘCO VICTOR /LUPAȘCO GALINA            RM
81 CHIBOLTOC PETRU            RM
82 DOGOTARI RUSLAN            RM
83 PÎNZARI IACOV            RM
84 ORLOVSCHI MARIA           RM
85 BULAU AXENIA           RM
86 FRICĂȚEL RADU RM
87 CURDIUCOVA TATIANA RM
88 CUCURUZAC CRISTINA RM
89 G.Ț. PANTELEICIUC PETRU RM
90 PANTELEICIUC IGOR RM
91 DOBULEAC VERONICA RM
92 GOJAN VICTOR RM
93 G.Ț. MALAI VALERIAN RM
94 GOJAN  ANNA RM
95 CURLIUC SVETLANA RM
96 DUMITRAȘ OLEG RM
97 POSTACEVSCHII ARTIOM-BOGDAN RM
98 ȚURCAN GALINA RM
99 ȚURCAN LIUBOMIR RM
100 NEBOISEA IVAN RM
101 G.Ț. CEBOTARI RADION RM
102 G.Ț. CIOBANU ANDREI VASILE RM
103 G.Ț. VERHOVEȚCHI MARIA RM
104 MIRON VLADIMIR RM
105 BERZOI FILIP RM
106 BANDALAC VADIM RM
107 G.Ț. BLIDARI MARIA EMILIAN RM
108 G.Ț. CARASEVICI VALENTINA FEODOR RM
109 G.Ț. GUȚU VADIM PETRU RM
110 SACARA PETRU RM
111 MERENCOVA ELENA RM
112 CARAMAN ANTONINA           RM
113 SOPINSCHI STANISLAV RM
114 DOBULEAC VICTOR RM
115 SEHOVTOVA LIDIA           RM
116 G.Ț. MUNTEANU ELISAVETA SEMION           RM
117    ORGANIZAȚIA REGIONALĂ SUD A FEDERAȚIEI NAȚIONALE A FERMIERILOR DIN MOLDOVA           RM
118 G.Ţ.”CAIREAC NICOLAE”              RM
119 “CÎVÎRJÎC VLADIMIR” S.R.L. RM
120 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ LĂPUȘNA HÎNCEȘTI A FNFM RM
121 G.Ț. “VIDRASCO ION” RM
122 G.Ț.”COVALIU IACOB” RM
123 G.Ț.”TRONCIU NICOLAE” RM
124 G.Ț.”GUȚU MARIA” RM
125 “CETATEA VINULUI”S.R.L. RM
126 G.Ț.”POPUȘOI ANATOLIE DUMITRU” RM
127 G.Ț.”PODOLEANU ION VASILE” RM
128 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ ORHEI A FNFM RM
129 “EUROFLORA COM” S.R.L. RM
130 CENTRU DE CREAȚIE TEHNICĂ A ELEVILOR DIN ORHEI RM
131 G.Ț.”GHELINSCHI D.” RM
132 G.Ț.”CEBOTARI F.” RM
133 G.Ț.”MELNIC VICTOR” RM
134 G.Ț.”CUCU PARASCOVIA” RM
135 G.Ț.”GASPER MIHAIL” RM
136 TE ADOR RM
137 G.Ț.”CARAMAN GRIGORE” RM
138 ASOCIATIA APICULTORILOR DIN RAIONUL ORHEI RM
139 G.Ț.”CEBAN LARISA” RM
140 “CARPATINA IMPEX” S.R.L. RM
141 “FAGURAS DE AUR”S.R.L. RM
142 G.Ț.”PANTAZ DOINA” RM
143 G.Ț.”SAVCIUC ADRIAN”           RM
144 “PELAGHEA LINE”S.R.L.           RM
145 G.Ț.”COJOCARI VASILE”           RM
146 ORGANIZATIA REGIONALA EDINEȚ A FNFM           RM
147 “GORDINCOM”S.R.L.           RM
148 G.Ț. “PARASCHINO”           RM
149 G.Ț.”DANILOVA IAROSLAVA”           RM
150 G.Ț.”CEBANOV ZINAIDA”           RM
151 C.A.I.P.S. “HUSA-RVN”           RM
152 “GRIMPROD-AGRO”S.R.L.           RM
153 “CLIMĂUȚANUL AGRO”S.R.L.           RM
154 G.Ț.”STÎNCA IVAN GHEORGHE”           RM
155 “AGROEXIM”S.R.L.           RM
156 G.Ț.”TURCOMAN VALENTINA”           RM
157 G.Ț.”CHERDEVARĂ  TATIANA”           RM
158 G.Ț.”CHERDEVARĂ  VASILE”           RM
159 G.Ț.” RUSSU OLEG”           RM
160 S.A.”MECGRATO”           RM
161 “AGROLASTAR”S.R.L.           RM
162 G.Ț.”BEJENARI ION”              RM
163 “BADRAGEANCA”S.R.L.           RM
164 “FRUTMOL”S.R.L.            RM
165 “GOLDEN-FRUCT”S.R.L.            RM
166 „Î.I.MARCHITAN V.V.”            RM
167 “VILATA-AGRO”S.R.L.            RM
168 G.Ț.” CAPMOALE MARINA”            RM
169 “TRANSELIT” COMPANIA DE ASIGURĂRI”            RM
170 S.C.”MAXIMOS-PAN”S.R.L.            RM
171 G.Ț.”GAITUR NINA”           RM
172 G.Ț.”GRIB VICTOR”            RM
173 G.Ț.”FORTUNA ANATOLIE”           RM
174 G.Ț.”GUMENIUC VLADIMIR”           RM 
175 G.Ț.”GUMENIUC ECATERINA”            RM
176 G.Ț.”GUMENIUC ANATOLIE”            RM
177 G.Ț.”GUMENIUC TATIANA”            RM
178 G.Ț.”GUMENIUC SERGHEI”            RM
179 G.Ț.”VLAS NINA”            RM 
180 G.Ț.”PAHOMEA LILIA”            RM
181 G.Ț.”DANILOVA VERONICA”            RM
182 G.Ț.”PLEȘCA CRISTINA”            RM
183 “ROSE-LINE”S.R.L.            RM
184 “MACOVICIUC PETRU”S.R.L.            RM
185 G.Ț.”RASTAȘANU MIHAELA”            RM
186 MÎSLINSCHI MARIA            RM
187 “ARION-DON”S.R.L.            RM
188 G.Ț.”MORARI LILIANA”            RM
189 “DANISTAS-PLANT” S.R.L.            RM
190 G.Ț.”GHERGHELIGIU TAMARA”            RM
191 G.Ț.”GRIB DIANA”            RM
192 “EREVINAL-AGRO” S.R.L.  
193 “ORCHARDTRUCS”S.R.L.  
194 G.Ț.”GUȚU VALENTINA”  
195 G.Ț.”MACOVICIUC PETRU”  
196 Î.I.”ȚENȚIU GALINA”  
197 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ BĂLȚI A FEDERAȚIEI NAȚIONALE A FERMIERILOR DIN MOLDOVA            RM
198 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ GLODENI            RM
199 CENTRUL DE INFORMARE ȘI CONSULTANȚĂ SOROCA            RM
200 G.Ț.”ȘTEPU MAXIM ION”            RM
201 G.Ț.”BARAN MARIA”            RM
202 G.Ț.”CIOCAN AVRAM”            RM
203 “NEGMAT-COM”S.R.L.            RM
204 G.Ț.”ROBERT TIGHINEANU”            RM
205 DUMBRAVA NATALIA            RM
206 G.Ț.”PÎRGARI CRISTINA”            RM
207 MĂNĂSTIREA NAȘTEREA DOMNULUI            RM
208 G.Ț.”GHEȚU VALENTINA”            RM
209 G.Ț.”TĂNASE IURIE”            RM
210 ELDI CO S.R.L.            RM
211 BIO-TREND S.R.L.            RM
212 LEAHU SERGIU            RM
213 VEDVAN IMPEX S.R.L.            RM
214 ART-PRO-ECO S.R.L.            RM 
215 G.Ţ.GROSU ALA            RM
216 LAVANDA MEA S.R.L.            RM
217 G.Ţ.”APITERA LISII”            RM
218 ORGANIZAȚIA REGIONALĂ CHIȘINĂU A FEDERAȚIEI NAȚIONALE A FERMIERILOR DIN MOLDOVA            RM
219 “ALIMENT-ULEI”S.R.L.           RM
220 “MIACO-LUX”S.R.L.           RM
221 G.Ț.”NEAGU ELENA”           RM
222 G.Ț.”MALCOCI GHEORGHE” RM
223 SAVA MIHAI           RM
224 UPJ APF CENTRU RM
225 „MEDCOSMETIC CENTRU”S.R.L.            RM
226 G.Ț.”MAZINSCAIA NINA” RM
227 S.C.”DUMINVAL”S.R.L.            RM
228 G.Ț.”APOSTOL ZINAIDA”            RM
229 C.Î. MOBERRY-S.R.L.            RM
230 “RIOMAX-PRIM” S.R.L.            RM
231 “SELECT-FLOR” S.R.L.           RM
232 G.Ț.”PASCARU VERA” RM
233 G.Ț.”RĂU ALEXANDRU” RM
234 “EURO-STUP”S.R.L.           RM
235 G.Ț.”ARHIP PETRU”           RM    
236 G.Ț.”VIERU ION TUDOR”            RM    
237 G.Ț.”VIERU GRIGORE”           RM    
238 C.Î. “COMFRESH FRUCT”           RM    
239 C.Î. “EVASECOPRIM”           RM    
240 G.Ț.”TOCAN ION”           RM    
241 C.Î. “NUCEOLE”           RM    
242 G.Ț.”RUSU OCTAVIAN”           RM    
243 G.Ț.”OLARI MARINA”           RM    
244 STOMGRUP LUX S.R.L.           RM
245 GŢ ,,GUȚU VALENTINA”           RM
246 ÎI ,,ŢENTIU GALINA”           RM
247 BC "VICTORIABANK"S.A.           RM
248  G.Ț.”JECHIU GHEORGHE”           RM
249 G.Ț.”DRIADA”            RM
250 BEGLET NINA           RM
251 FEDIUC ALEXANDR           RM
252 ZUBCU ION           RM
253 STOMGRUP LUX S.R.L.           RM
254  G.Ț.”BUHNA VALENTINA ION”           RM
255 BC "VICTORIABANK"S.A.           RM
256 ÎNTREPRINDEREA DE STAT CENTRUL REPUBLICAN PENTRU AMELIORAREA SI REPRODUCTIA  ANIMALELOR RM
257 ZAVULAN MARIA RM
258 DUTU DOINA RM
259 CERNENCHI DUMITRU RM
260 SRL ALUN IACOBAS RM
261 BALECA NINA RM
262 II.ROTARI V.           RM
263 AGRICOM-LUX S.R.L.           RM
264 CAP ”ELITA-ALEXANDERFELD” RM
265 GȚ ”RUSANDU DUMITRU NICOLAE” RM
266 GȚ ”LEUNTIANU ION” RM
267 GȚ ”CAPROS SERGIU” RM
268 GȚ ”TELIAGA ION” RM
269 GȚ ”COCIERU VITALIE” RM
270 SRL ”TERRANUC” RM
271 GȚ ”ION CERNEGA” RM